praca jako wirtualna asystentka

Zastanawiasz się, jak wygląda praca jako wirtualna asystentka? Chcesz działać online, ale blokują Cię pewne kwestie?

Jeśli czytasz ten wpis, to zapewne masz wiele pytań i wątpliwości. Praca jako wirtualna asystentka, social media managerka lub project managerka to Twój cel? Być może masz marzenia o niezależności i elastycznym trybie pracy, ale jednocześnie napotykasz na różne przeszkody, które Cię zatrzymują. Dlatego chcę się z Tobą podzielić moimi doświadczeniami i pokazać, że każdy może odnieść sukces w biznesie online, jeśli tylko przezwycięży swoje blokady i negatywne przekonania.

Praca jako wirtualna asystentka – co może Cię blokować?

Dziś napiszę Ci, co blokowało mnie przed rozpoczęciem zdalnej pracy na własny rachunek. Może w którymś z punktów odnajdziesz siebie i będę dla Ciebie motywacją do zmian! 🍀
Małe dzieci i brak pomocy bliskich – praca online daje dużą elastyczność, to prawda! Ale przyznam, że nie podjęłabym się takiej pracy, gdyby moje dzieci były cały czas ze mną w domu. Zaczęłam działać jako wirtualna asystentka, dopiero gdy moi synowie poszli do żłobka/przedszkola. 
Nigdy nie chciałam zakładać swojego biznesu, bardzo się bałam tej odpowiedzialności i formalności. Ale wiesz co? Nie taki diabeł straszny, jak go malują! Naprawdę, nie ma się czego bać, ale warto konsultować się z bardziej doświadczonymi osobami.
Nie mieszkam w Polsce, ale chcę pracować dla osób z Polski… żaden problem! Mimo że research, jak najlepiej do tego podejść zajął mi wiele miesięcy (!), ostatecznie udało mi się podjąć najlepszą, na ten moment decyzję. 
Nie było wcale łatwo, ale pokonałam wszystkie swoje blokady i negatywne przekonania. 💪
Pamiętaj, że Twoje marzenia o niezależności i pracy online są całkowicie osiągalne, jeśli tylko podejmiesz wyzwanie i przezwyciężysz swoje wątpliwości. Praca jako wirtualna asystentka może dać Ci nie tylko swobodę w zarządzaniu czasem, ale także satysfakcję z pomagania innym i realizacji zadań.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub obawy, skontaktuj się ze mną. Chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami i udzielę wsparcia, abyś mogła rozpocząć swoją przygodę z pracą wirtualnej asystentki pełna pewności siebie i gotowości do osiągnięcia sukcesu.
Pamiętaj, że każdy ma prawo do realizacji swoich marzeń, a ja wierzę, że Ty również możesz odnieść sukces jako wirtualna asystentka!
Sprawdź też mój profil na Instagramie, gdzie pokazuje, jak wygląda praca wirtualnej asystentki od kuchni.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *